Contact

RIOzorg heeft een team van regiomanagers die graag voor u klaar staan voor het beantwoorden van uw vragen, geven van advies en het verstrekken van informatie over de samenwerkingsmogelijkheden met RIOzorg. In het onderstaande lijstje vindt u de contactgegevens van de regiomanagers van uw regio.

Indien u de regiomanager niet kunt bereiken of u niet weet onder welke regio uw school valt, kunt u telefonisch contact met het secretariaat van RIOzorg via 026 820 02 08 of mailen naar klantrelaties@riozorg.nl

Regiomanagers RIOzorg

Regio: Amersfoort/Baarn/Woudenberg  (Eemland), Bussum/Hilversum (Gooi en Vechtstreek), Zeist (Zuidoost-Utrecht)
Angelina van Kerkhof
E-mail a.v.kerkhof@riozorg.nl
Tel. 0686874474
Regio: Breda/Oosterhout (West- en Oost-Brabant), Tilburg/Waalwijk (Hart van Brabant), Nijmegen, Tiel (Rivierenland)
Circe Trikels
E-mail c.trikels@riozorg.nl
Tel. 0686877276
Regio: Den Haag (Haaglanden), Leiden (Holland Rijnland), Gouda (Midden-Holland)
Kimberley Steenbeek
E-mail k.steenbeek@riozorg.nl
Tel. 0686822411
Regio: Den Haag (Haaglanden), Gouda (Midden Holland)
Angela van Bebberen
E-mail a.v.bebberen@riozorg.nl
Bel ons hoofdkantoor op 0268200208 en vraag naar Angela van Bebberen
Regio: Arnhem/Elst/Huissen/Renkum (Centraal Gelderland), Ede/Veenendaal (Food Valley)
Sigrid Ackerman
E-mail s.ackerman@riozorg.nl
Tel. 0686859337
Regio: Duiven/Dieren (Centraal Gelderland), Almere (Flevoland), Nijkerk (Food Valley), Apeldoorn (Midden IJssel Oost Veluwe)
Terry Singels
E-mail t.singels@riozorg.nl
Tel. 0686815741

 

Maatregelen coronavirus: onze werkwijze

Ook RIOzorg heeft maatregelen getroffen om de verspreiding van het coronavirus zoveel mogelijk te voorkomen. We volgen hierbij het beleid van het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu. Cliënt bij ons of aanmelden als nieuwe cliënt? Bekijk onze preventieve maatregelen