Contact

De onderstaande regiomanagers van RIOzorg weten alles van de regio waar uw school onder valt en kunnen daarom een antwoord geven op al uw vragen.

Indien u de regiomanager niet kunt bereiken of u niet weet onder welke regio uw school valt, kunt u telefonisch contact met het secretariaat van RIOzorg via 026 820 02 08 of mailen naar klantrelaties@riozorg.nl

Regio: Amersfoort/Baarn/Woudenberg  (Eemland), Bussum/Hilversum (Gooi en Vechtstreek), Zeist (Zuid Oost Utrecht)
Angelina van Kerkhof, a.v.kerkhof@riozorg.nl, 06 86 87 44 74

Regio: Breda/Oosterhout (West Brabant Oost), Tilburg/Waalwijk (Hart van Brabant), Nijmegen, Tiel (Rivierenland)
Circe Trikels, c.trikels@riozorg.nl, 06 86 87 72 76

Regio: Den Haag (Haaglanden), Leiden (Holland Rijnland), Gouda (Midden Holland)
Kimberley Steenbeek, k.steenbeek@riozorg.nl, 06 86 82 24 11

Regio: Den Haag (Haaglanden), Gouda (Midden Holland)
Angela van Bebberen, a.v.bebberen@riozorg.nl, 026 820 02 08

Regio: Arnhem/Elst/Huissen/Renkum (Centraal Gelderland), Ede/Veenendaal (Food Valley)
Sigrid Ackerman, s.ackerman@riozorg.nl, 06 86 85 93 37

Regio: Duiven/Dieren (Centraal Gelderland), Almere (Flevoland), Nijkerk (Food Valley), Apeldoorn (Midden IJssel Oost Veluwe)
Terry Singels, t.singels@riozorg.nl, 06 86 81 57 41