Regiomanagers: voor alle vragen over de behandeling

Zou dit kind baat hebben bij een korte behandeling? Het is niet duidelijk wat er met deze leerling aan de hand is: kunnen we de situatie even bespreken? Dit zijn de vragen die behandelaars van RIOzorg vaak krijgen voorgelegd.

Omdat behandelaars vaak volgepland zitten met afspraken, heeft RIOzorg regiomanagers aangesteld. De voordelen voor scholen, wijkteams of artsen: de regiomanagers zijn bereikbaar voor inhoudelijke vragen. Ze kennen bovendien de regels goed en weten hoe de aanpak is in verschillende gemeenten. Elke regiomanager heeft ook nog eens een gedegen opleiding van zes weken binnen RIOzorg gevolgd.

Kijk wie bij uw regio hoort en bel of mail gerust. Weet u niet bij welke regio u moet zijn? Stuur een mail naar klantrelaties@riozorg.nl. U krijgt zo spoedig mogelijk reactie van uw regiomanager.

Onze huidige regiomanagers zijn:

Regio: Amersfoort/Baarn/Woudenberg  (Eemland), Bussum/Hilversum (Gooi en Vechtstreek), Zeist (Zuid Oost Utrecht)
Angelina van Kerkhof, a.v.kerkhof@riozorg.nl, 06 86 87 44 74

Regio: Breda/Oosterhout (West Brabant Oost), Tilburg/Waalwijk (Hart van Brabant), Nijmegen, Tiel (Rivierenland)
Circe Trikels, c.trikels@riozorg.nl, 06 86 87 72 76

Regio: Den Haag (Haaglanden), Leiden (Holland Rijnland), Gouda (Midden Holland)
Kimberley Steenbeek, k.steenbeek@riozorg.nl, 06 86 82 24 11

Regio: Den Haag (Haaglanden), Gouda (Midden Holland)
Angela van Bebberen, a.v.bebberen@riozorg.nl, 026 820 02 08

Regio: Arnhem/Elst/Huissen/Renkum (Centraal Gelderland), Ede/Veenendaal (Food Valley)
Sigrid Ackerman, s.ackerman@riozorg.nl, 06 86 85 93 37

Regio: Duiven/Dieren (Centraal Gelderland), Almere (Flevoland), Nijkerk (Food Valley), Apeldoorn (Midden IJssel Oost Veluwe)
Terry Singels, t.singels@riozorg.nl, 06 86 81 57 41